O Nas


Platforma do sprawdzania płatności na www.iban.pl jest obsługiwana przez GV Solyushans Ltd,
firmę zarejestrowaną w Bułgarii pod adresem: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Nasza firma specjalizuje się w oferowaniu biznesowego rozwiązania do sprawdzania płatności Software as Service (SaaS).

Czym się zajmujemy

W związku ze stałym wzrostem ilości firm korzystających z naszych usług, jesteśmy niezawodnym dostawcą rozwiązań do weryfikacji i optymalizacji płatności.
Nasz szeroki wybór łatwych w użyciu usług internetowych dostępnych w formie SaaS oraz UI, uratowało wiele firm przed nieudanymi transkacjami, usprawniło proces płatności oraz ochroniło przed oszustwem.
Cała ta funkcjonalność odbywa się w bezpiecznym środowisku, traktującym wszystkie przesyłane dane jako szczególnie chronione.

Głównym celem jest dostarczanie wiarygodnych i aktualnych danych bankowych, które następnie wysyłane są z powrotem poprzez nasze usługi licencjonowanych danych od wiarygodnych partnerów, takich jak S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France itp.

 • Produkty, które są efektywne i łatwe w integracji
 • Rozwiązania, które pomagają rozwiązywać wyzwania techniczne i biznesowe
 • Sprawdzona w praktyce rzetelna technologia i kompetencja
 • Kwalifikowane i dedykowane wsparcie techniczne dla każdej prośby klienta
Czym się zajmujemy?
Our Values

Our Values

Wierzymy w:

 • Bycie efektywnym, zapewniając proste rozwiązania trudnych problemów.
 • Przejrzystość i uczciwość. Firma powinna zachowywać się jak człowiek. Odpowiedzialnie i rzetelnie wobec swoich klientów i partnerów.
 • Zadowolenie klientów i współprace z nimi, w celu udoskonalania naszych usług.
 • Dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem. Nasza strona to nie tylko platforma, na której można kupić oferowane przez nas usługi. Opracowujemy strony referencyjne i udostępniamy bezpłatne zasoby każdemu, kto potrzebuje zaznajomić się z płatnościami bankowymi oraz szczegółami technicznymi, dotyczącymi takich kwesti jak kody BIC, kursy walut, strukturą IBAN, informacjach o krajach i innych.

Nasza współpraca

Prawidłowe dane bankowesą kluczowe dla naszych usług i konieczne jest to, aby były jak najbardziej aktualne i precyzyjne. Tworząc partnerstwo strategiczne z władzami w sektorze płatności, zapewniamy rzetelne i aktualne źródło informacji dotyczących płatności. Naszymi partnerami od danych są banki krajowe, instytucje finansowe i firmy prywatne, które wydają i przechowują zasoby danych banku.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Nasz mały i zwarty zespół programistów, przedsiębiorców i informatyków ma doświadczenie w tworzeniu usług związanych ze sprawdzaniem płatności już od 2009r.
Pracowaliśmy do tej pory nad wieloma spersonalizowanymi rozwiązaniami dotyczącymi weryfikacji płatności w przeróżnych firmach.
Wraz z gwałtownym rozwojem systemów płatności w Unii Europejskiej, zaczeliśmy specjalizować się w usprawnianiu płatności bankowych naszych klientów korporacyjnych.
Ze względu na to, że Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego (IBAN) stał się wiodącym formatem identyfikacji rachunku bankowego, opracowaliśmy scentralizowany system weryfikacji danych IBAN.

 • Aktualnie

  Dzięki wsparciu tysięcy firm które zaufały naszym metodom walidacji, cały czas rozwijamy się, tworząc i ulepszając nasz system w celu zapewnienia jak najlepszych usług walidacji płatności.

 • 2016

  Jeśli obecnie masz już znaczącą bazę klientów, która korzysta z pierwszej wersji API oraz UI naszej usługi, to poszerzyliśmy zasięg usług i wprowadziliśmy nowy, ulepszony API na naszej nowej platformie dostępnej pod adresem www.iban.com.

 • 2015

  Wprowadzenie przez IBAN Oprogramowania jako Usługa ( SasS ) do Walidacji i Wyliczenia IBAN zawierającym podstawowe funkcje API.

 • 2013

  Rozpoczęcie pierwszej platformy umożliwiającej walidację IBAN. Pierwsza strona internetowa która zapewniała bezpłatną funkcję sprawdzania poprawności IBAN.